Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R03400D5W
Part No.:
Y14870R03400D5W
Datasheet:
Y14870R03400D5W.pdf
Description:
RES 0.034 OHM 0.5% 1W 2512