Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R03320D9R
Part No.:
Y14870R03320D9R
Datasheet:
Y14870R03320D9R.pdf
Description:
RES 0.0332 OHM 0.5% 1W 2512