Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R01670D0W
Part No.:
Y14870R01670D0W
Datasheet:
Y14870R01670D0W.pdf
Description:
RES 0.0167 OHM 0.5% 1W 2512