Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R01400B9W
Part No.:
Y14870R01400B9W
Datasheet:
Y14870R01400B9W.pdf
Description:
RES 0.014 OHM 0.1% 1W 2512