Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R00250F9W
Part No.:
Y14870R00250F9W
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
Y14870R00250F9W.pdf
Description:
RES 0.0025 OHM 1% 1W 2512