Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R00100F0R
Part No.:
Y14870R00100F0R
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
Y14870R00100F0R.pdf
Description:
RES 0.001 OHM 1% 1W 2512