Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14740R10000E9W
Part No.:
Y14740R10000E9W
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Y14740R10000E9W.pdf
Description:
RES 0.1 OHM 0.2% 4W NONSTANDARD