Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14740R00500D9W
Part No.:
Y14740R00500D9W
Datasheet:
Y14740R00500D9W.pdf
Description:
RES 0.005 OHM 0.5% 5W NONSTAND