Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14730R02500B9W
Part No.:
Y14730R02500B9W
Datasheet:
Y14730R02500B9W.pdf
Description:
RES 0.025 OHM 0.1% 2W NONSTAND