Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14730R02000F0W
Part No.:
Y14730R02000F0W
Datasheet:
Y14730R02000F0W.pdf
Description:
RES 0.02 OHM 1% 2W NONSTANDARD