Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14730R00500B0R
Part No.:
Y14730R00500B0R
Datasheet:
Y14730R00500B0R.pdf
Description:
RES 0.005 OHM 0.1% 3W 3637