Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14730R00300B9W
Part No.:
Y14730R00300B9W
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Y14730R00300B9W.pdf
Description:
RES 0.003 OHM 0.1% 3W 3637