Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y11235R00000A0L
Part No.:
Y11235R00000A0L
Datasheet:
Y11235R00000A0L.pdf
Description:
RES SMD 5 OHM 0.05% 8W TO220-4