Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y11232R00000B0L
Part No.:
Y11232R00000B0L
Package:
TO-220-4, SMD
Datasheet:
Y11232R00000B0L.pdf
Description:
RES SMD 2 OHM 0.1% 8W TO220-4