Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y11231R25000B0R
Part No.:
Y11231R25000B0R
Package:
TO-220-4, SMD
Datasheet:
Y11231R25000B0R.pdf
Description:
RES SMD 1.25 OHM 0.1% 8W TO220-4