Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y11231R00000B0L
Part No.:
Y11231R00000B0L
Datasheet:
Y11231R00000B0L.pdf
Description:
RES SMD 1 OHM 0.1% 8W TO220-4