Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y112310R0000T0L
Part No.:
Y112310R0000T0L
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
TO-220-4, SMD
Datasheet:
Y112310R0000T0L.pdf
Description:
RES SMD 10 OHM 0.01% 8W TO220-4