Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y11219R60000C9L
Part No.:
Y11219R60000C9L
Package:
2512 J-Lead
Datasheet:
Y11219R60000C9L.pdf
Description:
SMR1D 9R60000 TCR2 0.25% S B
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order Y11219R60000C9L on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the Y11219R60000C9L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Y11219R60000C9L?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2512 J-Lead 2512 J-Lead 2512 J-Lead 2512 J-Lead 2512 J-Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SMR1D SMR1D SMR1D SMR1D SMR1D
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 9.6 Ohms 9.6 Ohms 9.6 Ohms 9.6 Ohms 9.6 Ohms
Tolerance ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25%
Power(Watts) 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W 0.25W, 1/4W
Composition Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil
TemperatureCoefficient ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm)