Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y112125K0000C9L
Part No.:
Y112125K0000C9L
Datasheet:
Y112125K0000C9L.pdf
Description:
SMR1D 25K0000 TCR2 0.25% S B
Product details
1. How to order Y112125K0000C9L on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the Y112125K0000C9L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Y112125K0000C9L?
Resistance 25 kOhms 25 kOhms 25 kOhms 25 kOhms 25 kOhms
Tolerance ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25% ±0.25%
Power(Watts) 0.16W 0.16W 0.16W 0.16W 0.16W
Composition Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil
TemperatureCoefficient ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm) 0.236 L x 0.126 W (5.99mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm) 0.110 (2.79mm)