Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y08560R03000F9W
Part No.:
Y08560R03000F9W
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Datasheet:
Y08560R03000F9W.pdf
Description:
RES 0.03 OHM 1% 1W 2516