Vishay Dale Thin Film PTN0603E7501BST1
Part No.:
PTN0603E7501BST1
Manufacturer:
Vishay Dale Thin Film
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
PTN0603E7501BST1.pdf
Description:
RES 7.5K OHM 0.1% 0.15W 0603