Vishay Dale Thin Film MPM10019001AT1
Part No.:
MPM10019001AT1
Manufacturer:
Vishay Dale Thin Film
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Datasheet:
MPM10019001AT1.pdf
Description:
RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order MPM10019001AT1 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MPM10019001AT1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPM10019001AT1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MPM MPM MPM MPM MPM
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Voltage Divider Voltage Divider Voltage Divider Voltage Divider Voltage Divider
Resistance(Ohms) 1k, 9k 1k, 9k 1k, 9k 1k, 9k 1k, 9k
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C
NumberofPins 3 3 3 3 3
PowerPerElement 100mW 100mW 100mW 100mW 100mW
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.113 L x 0.051 W (2.86mm x 1.30mm) 0.113 L x 0.051 W (2.86mm x 1.30mm) 0.113 L x 0.051 W (2.86mm x 1.30mm) 0.113 L x 0.051 W (2.86mm x 1.30mm) 0.113 L x 0.051 W (2.86mm x 1.30mm)