Vishay Dale WSL2512R0900FEA
Part No.:
WSL2512R0900FEA
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
WSL2512R0900FEA.pdf
Description:
RES 0.09 OHM 1% 1W 2512