RN60C4073BRE6.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RN60C4073BRE6.
| Resistance | 407 kOhms | 407 kOhms | 407 kOhms | 407 kOhms | 407 kOhms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.145 Dia x 0.344 L (3.68mm x 8.74mm) | 0.145 Dia x 0.344 L (3.68mm x 8.74mm) | 0.145 Dia x 0.344 L (3.68mm x 8.74mm) | 0.145 Dia x 0.344 L (3.68mm x 8.74mm) | 0.145 Dia x 0.344 L (3.68mm x 8.74mm) |
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
F-5%25-Axial-bl.jpg)