Vishay Dale MSP06C0310K0GEJ
Part No.:
MSP06C0310K0GEJ
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
6-SIP
Datasheet:
MSP06C0310K0GEJ.pdf
Description:
RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order MSP06C0310K0GEJ on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MSP06C0310K0GEJ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSP06C0310K0GEJ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series MSP MSP MSP MSP MSP
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 10k 10k 10k 10k 10k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 3 3 3 3 3
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C
NumberofPins 6 6 6 6 6
PowerPerElement 400mW 400mW 400mW 400mW 400mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.590 L x 0.090 W (14.99mm x 2.29mm) 0.590 L x 0.090 W (14.99mm x 2.29mm) 0.590 L x 0.090 W (14.99mm x 2.29mm) 0.590 L x 0.090 W (14.99mm x 2.29mm) 0.590 L x 0.090 W (14.99mm x 2.29mm)