Vishay Dale IRF03ST470K
Part No.:
IRF03ST470K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IRF03ST470K.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 340MA 1.22 OHM TH