Vishay Dale IRF03BH471K
Part No.:
IRF03BH471K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IRF03BH471K.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 126MA 7.7 OHM TH