Vishay Dale IRF01BH560K
Part No.:
IRF01BH560K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IRF01BH560K.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH