Vishay Dale IRF01BH101J
Part No.:
IRF01BH101J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IRF01BH101J.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 165MA 3.5 OHM TH