Vishay Dale IR04RU100K
Part No.:
IR04RU100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR04RU100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH