Vishay Dale IR04BH180K
Part No.:
IR04BH180K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR04BH180K.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH