Vishay Dale IR04BH102F
Part No.:
IR04BH102F
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR04BH102F.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 74MA 33.1 OHM TH