Vishay Dale IR02RU180H
Part No.:
IR02RU180H
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR02RU180H.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 145MA 3.1 OHM TH