Vishay Dale IR02ER100K
Part No.:
IR02ER100K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR02ER100K.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH