Vishay Dale IR02BH220J
Part No.:
IR02BH220J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IR02BH220J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH