Vishay Dale IMS5SWDEB1R2K65
Part No.:
IMS5SWDEB1R2K65
Datasheet:
IMS5SWDEB1R2K65.pdf
Description:
FIXED IND 1.2UH 1.6A 93 MOHM TH