Vishay Dale IMS05ST220J
Part No.:
IMS05ST220J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05ST220J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH