Vishay Dale IMS05SH181K
Part No.:
IMS05SH181K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05SH181K.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 135MA 4.4 OHM TH