Vishay Dale IMS05RU221K
Part No.:
IMS05RU221K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05RU221K.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH