Vishay Dale IMS05ER680K
Part No.:
IMS05ER680K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05ER680K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 170MA 2.7 OHM TH