Vishay Dale IMS05ER471J
Part No.:
IMS05ER471J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05ER471J.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 92MA 9.5 OHM TH