Vishay Dale IMS05EB270J
Part No.:
IMS05EB270J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05EB270J.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 260MA 1.19 OHM TH