Vishay Dale IMS05BH470J
Part No.:
IMS05BH470J
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05BH470J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 195MA 2.11 OHM TH