Vishay Dale IMS05BH120K
Part No.:
IMS05BH120K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05BH120K.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH