Vishay Dale IMS05BH101K
Part No.:
IMS05BH101K
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS05BH101K.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 160MA 3.12OHM TH