Vishay Dale CSC12B01120RGPA
Part No.:
CSC12B01120RGPA
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
12-SIP
Datasheet:
CSC12B01120RGPA.pdf
Description:
RES ARRAY 11 RES 120 OHM 12SIP
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order CSC12B01120RGPA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the CSC12B01120RGPA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CSC12B01120RGPA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case 12-SIP 12-SIP 12-SIP 12-SIP 12-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CSC CSC CSC CSC CSC
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 120 120 120 120 120
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 11 11 11 11 11
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C
NumberofPins 12 12 12 12 12
PowerPerElement 250mW 250mW 250mW 250mW 250mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.190 L x 0.098 W (30.23mm x 2.49mm) 1.190 L x 0.098 W (30.23mm x 2.49mm) 1.190 L x 0.098 W (30.23mm x 2.49mm) 1.190 L x 0.098 W (30.23mm x 2.49mm) 1.190 L x 0.098 W (30.23mm x 2.49mm)