Vishay Dale CP0010R9100JE663
Part No.:
CP0010R9100JE663
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CP0010R9100JE663.pdf
Description:
RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL