Vishay Dale CP0010R5600KE663
Part No.:
CP0010R5600KE663
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CP0010R5600KE663.pdf
Description:
RES 0.56 OHM 10W 10% AXIAL