Vishay Dale CMF6010K600BHR6
Part No.:
CMF6010K600BHR6
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF6010K600BHR6.pdf
Description:
RES 10.6K OHM 1W .1% AXIAL