Vishay Dale CMF6010K200BHEB
Part No.:
CMF6010K200BHEB
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
CMF6010K200BHEB.pdf
Description:
RES 10.2K OHM 1W .1% AXIAL